e-learning dla nauczycieli

 

„Kształcenie kompetencji cyfrowych wśród nauczycieli jest jednym z największych wyzwań nowoczesnej edukacji. I nie możemy tu myśleć jedynie o nauczycielach informatyki, lecz o wszystkich pracujących w szkole”

 

 

SPW Delfin

http://delfinplatforma.pl – jest to miejsce, na którym zamieszczane są oferowane kursy e-learningowe, internetowa część kursów blended learningowych. Platforma została zrealizowana w związku z dofinansowaniem z funduszy Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Zapewnia Państwu wiele udogodnień sprawiając, że nauka staje się prostsza, ciekawsza, a przede wszystkim efektywniejsza. Tematyka kursów obejmuje zagadnienia związane z podniesieniem efektywności zapamiętywania, uczenia się, koncentracji.

 

 

 

 

Internetowe Kursy dla Nauczycieli

http://szkolenia.dla.nauczycieli.net – serwis specjalizuje się w szkoleniach internetowych z zakresu psychologii i pedagogiki. Kursy powadzą trenerzy dobrze znający specyfikę oświaty oraz problemy nauczycieli i uczniów. Autorzy serwisy piszą: Staramy się, aby uczestnicy naszych szkoleń nie tylko poszerzyli swoją wiedzę teoretyczną, lecz także zdobywali umiejętności praktyczne oraz otrzymywali gotowe materiały i pomysły do wykorzystania w codziennej pracy nauczyciela, pedagoga, wychowawcy.

 

EDUSTORE

http://edustore.eu/2-szkolenia-e-learning – EDUSTORE – Szkolenia e-learning oferowane przez serwis EDUSTORE zostały przygotowane dla osób, które chcą się rozwijać, pogłębiać swoje umiejętności społeczne i związane z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi w szczególności dla nauczycieli i edukatorów. W ofercie serwisu znajdują się zarówno kursy płatne i bezpłatne.

 

 

 

 

 

 

Teraz Edukacja

http://terazedukacja.edu.pl – Platforma szkoleń online Teraz Edukacja przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli pracujących w szkołach i edukatorów prowadzących zajęcia pozaszkolne. Twórcy platformy tak piszą o sobie: Przygotowując te kursy postanowiliśmy przygotować złożony materiał, który będzie wymagał od Ciebie sporo wysiłku i refleksji. Dlatego, jeśli decydujesz się na udział w danym kursie, postaraj się wygospodarować na ten cel trochę wolnego czasu, abyś mogła /mógł skoncentrować się na postawionym problemie.